WARSZAWA​

WŁOCHY

Przedstawiam ofertę mieszkania na sprzedaż w nowej inwestycji Osiedle Aurora. Mieszkanie znajduje się w już istniejącym budynku A. Mieszkanie gotowe do remontu, możemy je dla Ciebie również wykończyć. 

Cena (zł):

450 000

Włochy, Szybka

36,35 m²

2 Pokoje

Piętro: 6/6

Rok budowy: KWIECIEŃ 2022

Nowo powstałe Osiedle Aurora zlokalizowane jest na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota, Rejon ten wyróżnia się kameralną zabudową, wynikającą z ograniczeń budowlanych znajdującego się w pobliżu Lotniska Chopina, dzięki czemu panuje tu spokój – jest to doskonałe miejsce na ucieczkę od tłumów.

MIESZKANIE

Na niespełna 37 mkw znajdują się 2 pokoje, w tym salon z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście również na balkon, sypialnia oraz łazienka. Widok z sypialni oraz salonu to przepiękna panorama na centrum miasta.

LOKALIZACJA

Miejsce to wyróżnia się bardzo dobrą lokalizacją pod kątem rozwiniętej komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, kolej SKM, WKD), ale również bliskości terenów zielonych np. Park Szczęśliwicki, wielu restauracji i sklepów, szkół, przedszkoli czy żłobków. Kilka minut od inwestycji znajduje się również duże centrum handlowe Blue City.

DODATKOWE INFORMACJE

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym – dodatkowo płatne 30 000 zł.

Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Dla zainteresowanych Klientów organizujemy bezpłatną konsultację z Architektem wnętrz.

Jeśli planujesz zakup pod dalszy najem, możemy zająć się dla Ciebie również całym procesem wynajmu nieruchomości.

Wiktoria Wiśniewska

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 501 051 332

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
w.wisniewska@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »