WARSZAWA​

Wawer

Mieszkanie o powierzchni niespełna 65 metrów kwadratowych składa się z 3 pokoi, garderoby, łazienki oraz hallu.

Z przytulnego salonu połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni 29 metrów wyjdziesz na 7,5 metrowy balkon z pięknym widokiem. Na którym przy filiżance porannej kawy możesz delektować się promieniami słońca.

Cena (zł):

699 655

Warszawa, Wawer, Las, Wał Miedzeszyński

64,80 m²

3 Pokoje

Piętro: 1/1

Rok budowy: 2018

Pokój dzienny został oddzielony od aneksu kuchennego funkcjonalną wyspą, na której przygotujesz ulubione posiłki dla swoich bliskich.

Kuchnia, całościowo została wyposażona w sprzęty AGD oraz pojemne szafki co sprawia, że nie zabraknie w niej miejsca do przechowywania.
Główna sypialnia o powierzchni 11 metrów kwadratowych jest niezwykle ustawna. To w niej z pewnością odpoczniesz po ciężkim dniu.

Mniejsza 10-cio metrowa sypialnia pełni funkcję pokoju dla dziecka, ale również po przearanżowaniu doskonale sprawdzi się jako gabinet lub pokój dla gości.

Pomiędzy dwiema sypialniami znajduje się niespełna 3 metrowa pojemna garderoba.

Sześciometrowa łazienka jest doskonale doświetlona oraz została wyposażona w wygodną wannę.

Do mieszkania przynależy niespełna 7 – io metrowa komórka lokatorska oraz 25 metrowy garaż, płatne dodatkowo łącznie 39 000,00 zł.

Ponadto nad salonem znajduje się dodatkowa przestrzeń do własnej aranżacji.

Lokalizacja

Klimatyczny Wawer jest miejscem docenianym przez osoby ceniące sobie spokój, liczne tereny zielone, a jednocześnie preferujące życie w mieście.

Jeśli lubisz aktywne spędzać czas, odkryjesz tutaj liczne trasy rowerowe, malownicze miejsca do długich spacerów oraz Plażę Romantyczną z pełną infrastrukturą do wypoczynku.

Ponadto z mieszkania w 5 minut autem dojedziesz do Trasy Siekierkowskiej, w 9 minut do Centrum Handlowego Promenada, w 15 minut do Centrum, a w 10 minut do Południowej Obwodnicy Warszawy.

Nie zwlekaj, umów się na prezentację już dziś. Zapraszam. 

Klaudia

Matyjasik

Ekspert ds. Finansów

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 539 813 799

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
k.matyjasik@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »