WARSZAWA​

Ochota

Klimatyczne, 2pok, blisko Park Szczęśliwicki

 

***We do speak English, please do not hesitate to contact us***

Oferuję na wynajem piękne, nowe mieszkanie 2-pokojowe w zielonej części Ochoty blisko Parku Szczęśliwickiego oraz uczelni WUM. Zapraszam serdecznie na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości !

Cena (zł):

2 800

NAJEM

Ochota, Urbanistów

37,00 m²

2 Pokoje

Piętro: 3 / 10

Dostępne od: 2021-12-01

MIESZKANIE

Mieszkanie przeszło generalny remont i czeka na pierwszego najemcę. Na powierzchni 37m2 znajduje się salon z oddzieloną częścią kuchenną zaopatrzoną we wszystkie niezbędne sprzęty. Dzięki dużym oknom mieszkanie jest bardzo jasne, co sprawia idealna warunki do spędzania wolnego czasu w salonie. Oddzielną część sypialniana wyposażona będzie w wygodne łóżko. W efektownie urządzonej łazience mamy wystarczająca ilość miejsca do codziennej toalety. Mieszkanie wyposażone będzie w kanapę, stolik, łóżko i szafę – przyszły Najemca wprowadzi się do w pełni wyposażone mieszkania. 

LOKALIZACJA

Świetną lokalizację tego miejsca zapewnia bliskość terenów zielonych w tym . Parku Szczęśliwickiego, gdzie znajdziemy poza dużą ilością zieleni, restaurację oraz wiele atrakcji rekreacyjnych w tym całoroczny wyciąg narciarski, basen, idealne miejsce do biegania czy spędzania czasu z pupilem. Do przystanku tramwajowego dostaniemy się w 2 minuty spacerem, skąd do centrum dojedziemy bezpośrednio w 20 minut, samochodem w 10. W pobliżu budynku jest również pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Do Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego dojdziemy pieszo w 15 minut, a więc jest to również idealne miejsce i często wybierane właśnie przez studentów pobliskich uczelni.

OFERTA NAJMU

2800 zł – koszt całkowity po wliczeniu czynszu administracyjnego

Długość najmu – minimum rok

Mieszkanie będzie dostępne do obejrzenia od 1.12.2021.

DODATKOWE INFORMACJE

Dodatkowe wyposażenie mieszkania w odkurzacz, przedmioty codziennego użytku są do uzgodnienia z właścicielem.

Zapraszam na prezentację !

Wiktoria Wiśniewska

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 501 051 332

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
w.wisniewska@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »