WARSZAWA​

Targówek

Czy chcesz mieszkać w otulinie zielonego skweru a jednocześnie mieć piękny widok na centrum Warszawy? Czy poszukujesz dużego mieszkania dla swojej rodziny z odpowiednią infrastrukturą dookoła ? Czy zależy Ci na dobrym połączeniu komunikacyjnym gdzie metro jest tuż za rogiem ?
Jeśli tak to zapraszam na prezentację 🙂

Cena (zł):

720 000

Targówek, Targówek Mieszkaniowy, Wejherowska

80 m²

4 Pokoje

Piętro: 7/12

Rok budowy: 1970

Z przyjemnością przedstawiam państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie (80m2) znajdujące się na 7 piętrze w 12 piętrowym bloku gdzie możemy podziwiać widoki z 3 różnych stron świata.

Nieruchomość jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie skweru Stefana Wiecheckiego-Wiecha w którym znajduje się źródełko wody oligoceńskiej, miejsca wypoczynkowe dla dorosłych, place zabaw dla dzieci oraz ogrodzony wybieg dla psów. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również żłobki, przedszkola, szkoły oraz licea ogólnokształcące. W niedalekiej okolicy znajdziemy również coś dla fanów sportu czyli halę sportową oraz siłownie. Zaledwie 400 metrów od mieszkania znajduje się niedawno powstała stacja metra- Targówek Mieszkaniowy skąd dojedziemy do galerii Wileńskiej w 5 minut a do ścisłego centrum Warszawy w niespełna 15 minut. Oprócz tego wszystkiego warto wspomnieć o Teatrze Rampa do którego spacerem dotrzemy w kilka minut.

Budynek został wybudowany w 1970 roku. Sporą zaletą tego mieszkania jest to, że widoki możemy podziwiać w kierunku trzech stron świata. Z kuchni okno wychodzi na południe, z salonu oraz jednego pokoju na zachód a z pozostałych dwóch pokoi na północ w stronę wspomnianego wcześniej zielonego skweru. W mieszkaniu na podłodze możemy zaobserwować piękną klepkę dębową. Lokal ma duży potencjał aranżacyjny– można połączyć salon z kuchnią co pozwoli uzyskać jeszcze większą przestrzeń. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska znajdująca się na tym samym piętrze (ok. 2m2)

MIESZKANIE DOSTĘPNE TYLKO ZA GOTÓWKĘ- grunty w trakcie regulacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz obejrzeć mieszkanie i ten wspaniały widok z balkonu to z przyjemnością mogę je dla Ciebie zaprezentować.

Mateusz Zaręba

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 888 828 283

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
m.zareba@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »