WARSZAWA​

Praga-Południe

Potrzebujesz przestrzennego widoku bez konieczności spoglądania w okna sąsiadów? Lubisz ciszę i spokój? Szanujesz swój czas i cenisz dobrą lokalizację? Stawiasz na atrakcyjne wnętrze, lubisz ciepły i przytulny klimat?
Jeśli są to główne kryteria wyboru mieszkania – trafiłeś pod właściwy adres!

Cena (zł):

685 000

Praga-Południe, Kobielska

50,10 m²

2 Pokoje

Piętro: 5/10

Rok budowy: 2011

Mieszkanie
Atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Na powierzchni użytkowej mieszkania 50,10 m2 znajduje się – przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba, przedpokój, łazienka oraz loggia (dodatkowe 3,2 m2). Ergonomicznie zaprojektowana kuchnia, została wyposażona w długi blat roboczy oraz niezbędny sprzęt AGD. W tym miejscu z przyjemnością przygotujesz posiłek i spędzisz czas na rozmowach z bliskimi. Ciepły klimat mieszkania wydobywa położony na podłodze parkiet dębowy i jasny gres. Otwarta przestrzeń oraz duże okna zapewniają słońce, dobre oświetlenie, a zarazem cieszą oczy kojącym widokiem drzew. Natomiast w upalne dni docenisz klimatyzację. Łazienka wyposażona w dużą wannę, pozwoli na chwile relaksu podczas kąpieli. Położenie sypialni umożliwia spokojny i głęboki sen, bez zakłócenia odpoczynku dobiegających odgłosów miasta.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska 3,69 m2 – płatne dodatkowo.

Budynek
Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w budynku wielorodzinnym oddanym do użytku w 2011 roku, z powierzchnią handlowo-usługową na poziomie parteru i pierwszego piętra. Podziemie budynku przeznaczono na miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. W budynku znajdziesz takie udogodnienia jak dwie windy, ochrona i monitoring. Ciekawym rozwiązaniem jest ogólny dostęp dla mieszkańców budynku do zielonego tarasu usytuowanego na trzecim piętrze.

Lokalizacja
Nieruchomość jest położona w dzielnicy Praga Południe, nieopodal Ronda Wiatraczna. Jest to świetny punkt komunikacyjny, z którego w zaledwie kilka minut dotrzesz do przystanków autobusowych i tramwajowych. Dojazd do ścisłego centrum – zajmuje ok. 15 min. samochodem, 20 min. komunikacją miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku planowana jest stacja III linii warszawskiego metra. Lokalizacja mieszkania pozwala na szybkie dotarcie do każdej części Warszawy, a jednocześnie odgradza od miasta tętniącego życiem, zgiełku ronda i odgłosu tramwajów.

Jeśli mieszkanie wpisuje się w Twoje oczekiwania i widzisz siebie w tym miejscu, nie czekaj – zadzwoń! Z przyjemnością odpowiem na pytania i oprowadzę Ciebie po nieruchomości!

BOGUSŁAWA MIECZKOWSKA

Doradca ds. nieruchomości

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 517 322 599

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
b.mieczkowska@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »