WARSZAWA​

Praga-Południe

Dwupokojowe klimatyczne mieszkanie, do którego zieleń zagląda przez okna … zlokalizowane na starej Saskiej Kępie w pobliżu urokliwych kawiarenek i restauracji oraz doskonale skomunikowane z centrum miasta. Nad mieszkaniem znajduje się ok. 80 mkw strychu, który można zaadaptować pod warunki mieszkalne, powiększając tym samym łączną powierzchnię. Ofertę zakupu strychu przedstawię zainteresowanym osobom.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą mieszkania. 

Cena (zł):

849 000

Praga-Południe, Saska Kępa, Zwycięzców

53,99 m²

2 Pokoje

Piętro: 4/4

Rok budowy: 1960

BUDYNEK 

Mieszkanie znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku z 1960 roku przy ul. Zwycięzców. Z obydwu stron budynku znajdują się wysokie drzewa, których korony zaglądają leniwie do okien i dodają kameralności mieszkańcom. W budynku nie ma windy, prowadzone są natomiast rozmowy na temat jej dobudowania. 

MIESZKANIE 

Na niespełna 54 mkw tego mieszkania znajdują się przedpokój, 2 oddzielne pokoje, kuchnia oraz łazienka. Po wejściu do mieszkania znajdziemy przedpokój z pojemną szafą, z którego dostaniemy się bezpośrednio do wszystkich pozostałych pomieszczeń. 

Większy pokój, z balkonem i południowo-zachodnią ekspozycją to idealne miejsce na wypoczynek oraz spędzanie czasu z bliskimi, a mniejszy od strony północno-wschodniej sprawdzi się jako pokój dla dziecka lub gabinet. W obydwu pokojach na podłodze znajduje się drewniany parkiet ułożony.w klasyczną i ponadczasową jodełkę. 

Kuchnia z dużym oknem wpuszczającym światło słoneczne to przestrzeń, w której można spędzić czas na gotowaniu czy rozmowie przy kawie. Rozkład mieszkania pozwala na przearanżowanie kuchni na kolejny pokój i przeniesienie jej do salonu.

W niedużej łazience znajdziemy wannę oraz miejsce do przechowywania niezbędnych artykułów kosmetycznych. 

LOKALIZACJA 

Saska Kępa to niewątpliwe dobre miejsce do życia, dzięki urokliwej kameralnej zabudowie, bliskości do centrum miasta oraz jednego z najpiękniejszych parków Warszawy – Parku Skaryszewskiego. W bardzo bliskiej odległości znajdziemy tu sklepy, kawiarenki, restauracje, weterynarza, kliniki medyczne, przedszkola, szkoły itd. 

DODATKOWE INFORMACJE

Nad mieszkaniem znajduje się ok. 80 mkw strychu, do którego wejścia obecnie jest z V piętra budynku. Jest możliwość zakupu również tej powierzchni. 


Jeśli to mieszkanie spełnia Twoje oczekiwania, nie zwlekaj i umów się na prezentację!

Wiktoria Wiśniewska

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 501 051 332

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
w.wisniewska@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »