WARSZAWA​

Wola

Funkcjonalne, zadbane i wykończone minimalistycznie 3-pokojowe mieszkanie położone w budynku z 2016 roku na warszawskiej Woli. Już niedługo może być Twoje !

Cena (zł):

779 000

Wola, Odolany, Gizów

52,83 m²

3 Pokoje

Piętro: 4/9

Rok budowy: 2016

Przedstawiam ofertę mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Woli o powierzchni niespełna 53 mkw. Znajdują się tutaj 3 pokoje, w tym 2 oddzielne i przestronne sypialnie oraz salon z częścią kuchenną i wyjściem na balkon. Dzięki wystawieniu okien od frontu budynku, doznajemy tutaj coraz mniej spotykanej  w nowym budownictwie kameralności, pozwalającej na codzienny komfort życia w mieszkaniu, jak również spędzanie czasu na świeżym powietrzu. 

Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze nowoczesnego budynku zbudowanego w 2016 roku. Cały budynek jak również klatka schodowa są bardzo zadbane.


W mieszkaniu położona jest dobrej jakości drewniana podłoga, a pod deskami wzmacniająca wyciszenie mieszkania mata wygłuszającą. Nieruchomość wykończona jest w minimalistycznym stylu, a od zakupu miała tylko jednego właściciela.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne 40 000 zł (zakup obligatoryjny).

W przypadku zainteresowania również komórką lokatorską istnieje możliwość zakupu takiej komórki (zlokalizowanej ok. 450 m od budynku) za dodatkową niedużą opłatą.

LOKALIZACJA

Z miejsca tego dojedziemy w dogodny i bezpośredni sposób do centrum Warszawy, jak również do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, a to dzięki zlokalizowanym minutę od budynku przystankom autobusowym oraz tramwajowym. Co więcej w pobliżu zlokalizowane są 3 różne parki w tym urokliwy park Szymańskiego, gdzie można spędzić czas w otoczeniu zieleni.

Wola Odolany to rozwinięta dzielnica Warszawy, gdzie w w bliskiej odległości od nowo powstałych budynków znajdują się sklepy, w tym większe supermarkety, restauracje, kawiarnie, cukiernie, kliniki medyczne, butiki, sklepy zoologiczne itd. 

W najbliższym czasie w pobliżu zostanie otwarta również nowa szkoła podstawowa. 

Serdecznie zapraszam na prezentację, jeśli to mieszkanie wpisuje się w Twoje oczekiwania.

Wiktoria Wiśniewska

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 501 051 332

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
w.wisniewska@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »