Warszawa, Żoliborz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
30 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
4

Uwaga, uwaga...

PRZYTULNE MIESZKANIE Z DUSZĄ,

W ZADBANEJ KAMIENICY Z PRYWATNYM PATIO,

W MIEJSCU, GDZIE KRZYŻUJĄ SIĘ WSZYSTKIE MOŻLIWE ŚRODKI TRANSPORTU MIEJSKIEGO


czeka na Najemcę :)


Od maja możesz zamieszkać w urokliwym mieszkaniu w KAMIENICY NA STARYM ŻOLIBORZU. Zdecydowanie miejsce z dobrą energią. Kamienica z 1931 r., bardzo zadbana (elewacja, klatki po remoncie). Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne (3 ogromne okna), w pełni wyposażone. Przyjdź, usiądź na kanapie, poczuj ten klimat... i wracaj z walizką :)


TEREN OGRODZONY!!!


Mieszkańcy mają swoje własne patio, pełne pielęgnowanej zieleni. Możesz spokojnie zostawić tu swój rower - jest wiele stojaków, a teren dziedzińca (oraz klatek) jest stale monitorowany.

5 MINUT DO METRA Plac Wilsona, podobna odległość do Metra Marymont. Pod samą kamienicą przystanek tramwajowy i autobusowy. DWORZEC CENTRALNY 20 MINUT, CH ARKADIA 3 przystanki (jakieś 7 minut).

NAJLEPSZE MIEJSCE DO ŻYCIA!!!
W pobliżu dwa duże parki, spokojna i miła okolica. Pod kamienicą kilka sklepów, warzywniak, Społem, niedaleko Biedronka oraz Auchan. Klimatyczne, żoliborskie knajpki i kawiarnie pod nosem albo w odległości 10 minut spacerem.

Bezproblemowa właścicielka :)

Umowa na minimum rok. Do ceny najmu (2000 zł) proszę doliczyć czynsz (500 zł) oraz prąd (ok. 50 zł). Dostępne od 1 maja.

NAJEMCA NIE PŁACI PROWIZJI!!!

Serdecznie zapraszam na prezentację,
Apolonia Aleksandrowicz
tel. +48 889 000 362
a.aleksandrowicz@arcy-miejsce.com
arcy-miejsce.com

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bazarek, Żłobek, Las, Szpital, Bar, Gimnazjum, Przychodnia lekarska, Sklep, Hala sportowa, Apteka, Uczelnia, Komenda policji, Przedszkole, Centrum handlowe, Bank, Plac zabaw, Basen, Szkoła, Zabudowa niska, Park, Restauracja, Fitnes, Kościół
  • Komunikacja: Lotnisko, Metro, Tramwaj, Autostrada, Autobus

Arcy-Miejsce

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arcy-Miejsce dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arcy-Miejsce z siedzibą przy Z. Krasińskiego 20 lok. 258, 01-581 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres apolonia.aleksandrowicz@gmail.com… czytaj więcej