Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
51 m2
Liczba pokoi
3

Jeśli Twoim marzeniem jest mieszkanie bądź inwestycja na Saskiej Kępie - nie mogłeś/aś lepiej trafić.

W sprzedaży mieszkanie o świetnym rozkładzie do generalnego remontu w topowej lokalizacji Warszawy - na Saskiej Kępie.

Na ok. 50m2 znajdują się 3 ustawne pokoje, kuchnia (z możliwością zaaranżowania salonu z aneksem), łazienka oraz przedpokój. Dodatkowym atutem jest balkon wychodzący na zieloną część kameralnego osiedla mieszkalnego. W mieszkaniu zachowany piękny parkiet, który można wycyklinować i cieszyć się solidną, a przy tym wizualnie zachwycającą podłogą przez długie lata.

Mieszkanie znakomicie sprawdzi się jako miejsce do zamieszkania - jak wiadomo nie od dziś, Saska Kępa to pożądane miejsce do życia charakteryzujące się spokojem, zielenią oraz pięknymi kamienicami, nadającymi otoczeniu niespotykanego klimatu. Dzielnica ta jest również fantastycznie skomunikowana z centrum Warszawy. Co więcej może to być świetna okazja na inwestycję i pewną lokatę kapitału.

W pobliżu dużo punktów usługowych, sklepów, restauracji czy ośrodków kultury.

Zapraszam do kontaktu - przedstawię Ci więcej szczegółów i zaproszę na prezentację.

Wiktoria Wiśniewska
tel. +48 501 051 332
w.wisniewska@arcy-miejsce.com
www.arcy-miejsce.com

Arcy-Miejsce

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arcy-Miejsce dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arcy-Miejsce z siedzibą przy Z. Krasińskiego 20 lok. 258, 01-581 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres apolonia.aleksandrowicz@gmail.com… czytaj więcej