Warszawa, Żoliborz

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
590 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
3

Jeżeli szukasz klimatycznego, przestronnego i pełnego światła mieszkania pośród Żoliborskiej zieleni to miejsce jest zdecydowanie dla Ciebie!

Pobliskie drzewa subtelnie zaglądają do okien a niski budynek leniwie spoczywa na zielonych pagórkach Sadów Żoliborskich.

Lubisz miejsca z historią i miłą sąsiedzką atmosferę? Gdzie to co dobre z przeszłości łączy się z nowoczesnością? Chciałbyś poczuć klimat małego miasteczka w środku wielkiego miasta?

To miejsce w sam raz dla Ciebie!

Przedstawiam Ci wygodne mieszkanie na Sadach Żoliborskich czyli w jednej z najurokliwszych części Żoliborza. Infrastruktura tego rejonu i bardzo nowoczesna jak na owe czasy architektura sprawiają, że jest to nie tylko jedna z najciekawszych części "Pięknego brzegu", ale również ewenement w powojennej historii Stolicy i Polski.

Mieszkanie jest komfortowo rozplanowane z trzema pokojami, do których wpada dużo światła od strony południowej, widną kuchnią, łazienką z wanną i przestronnym przedpokojem. Do tego istnieje łatwa możliwość powiększenia salonu i zamiany kuchni na aneks.

SUPER LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w jednej ze starszych części Żoliborza, ale blisko graniczy z nowym tzw. Żoliborzem Artystycznym. Szeroki wybór transportu publicznego i zaledwie kilka minut od stacji metra Plac Wilsona, gdzie w licznych restauracjach tętni życie. Tuż obok legendarnego baru Sady. Niedaleko Arkadii (7 min), o krok od teatru Komedia. Niemal na podwórku znajdują się dwie szkoły i przedszkole. W okolicy łatwo naprawisz rower, pójdziesz na seans do Kina Wisła, zjesz pyszną pizzę czy odpoczniesz pośród zieleni. Na swoim balkonie lub spacerując po okolicy.

Przyjdź i sprawdź! Nie zapomnij przespacerować się po okolicy.

To klimatyczne mieszkanie, szuka nietuzinkowego właściciela - nie czekaj i dzwoń, bo takie miejsce nie trafia się codziennie!


Zapraszam do kontaktu,
Jean Ekwa
tel. +48 502 072 311
j.ekwa@arcy-miejsce.com

Arcy-Miejsce

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arcy-Miejsce dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arcy-Miejsce z siedzibą przy Z. Krasińskiego 20 lok. 258, 01-581 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres apolonia.aleksandrowicz@gmail.com… czytaj więcej