Warszawa, Ursynów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
489 000 PLN
Powierzchnia
47,04 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

ZAPRAGNĄŁEŚ MIESZKANIA Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM?

MARZY CI SIĘ ŻYCIE NIEOPODAL PARKU, Z DALA OD ZGIEŁKU PRZEMIESZCZAJĄCYCH SIĘ AUT?

A MOŻE NIEDŁUGI SPACER DO STACJI METRA JEST DLA CIEBIE PRIORYTETEM?


Z nieskrywaną przyjemnością prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na dodatkowy, trzeci pokój.

W 47-metrowym mieszkaniu mamy do dyspozycji salon, sypialnię oraz widną kuchnię. W skład mieszkania wchodzi łazienka oraz przedpokój. Dzięki pojemnym szafom w sypialni i w przedpokoju, otrzymujemy mnóstwo przestrzeni na ubrania. Niespełna 50 metrowe mieszkanie jest wyjątkowo ustawne i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Sprawia wrażenie dużo większej nieruchomości. Układ tego wyjątkowego mieszkania pozwala na wykreowanie dodatkowego, trzeciego pokoju. Ekspozycja zachodnia, stwarza możliwość rozkoszowania się słońcem w trakcie całego dnia.

Niezaprzeczalnym atutem opisywanej nieruchomości jest panoramiczny widok z 3-ego piętra. Duża intymność, spowodowana brakiem okien naprzeciwko budynku, stwarza możliwość swobodnego rozkoszowania się dużą loggią przynależącą do mieszkania. W tej cichej przystani z pewnością odpoczniesz od zgiełku przemieszczających się aut.

Pobliskie otoczenie parku im. Jana Pawła II, zachęca do częstych, aktywnych przechadzek. Siedmiominutowy spacer do przystanku metra Stokłosy tylko potwierdza doskonałą lokalizację tejże nieruchomości.

W bezpośrednim sąsiedztwie mamy do dyspozycji liczne szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie, apteki czy kościół. Tak bogata infrastruktura powoduje, że mieszkaniem może cieszyć się zarówno młoda, jak i starsza osoba.

W skład 47,04 metrowego mieszkania wchodzi:

- salon (21,74 m2),
- sypialnia (10,44 m2)
- kuchnia (7,13 m2),
- łazienka z wc (3,08 m2),
- przedpokój (4,65 m2),

Do mieszkania przynależy piwnica dodatkowo płatna 10.000 zł. Zakup obligatoryjny.

Nie zwlekaj, dzwoń! Z przyjemnością zaprezentuję Ci to praktyczne i ustawne mieszkanie.

Igor Mironowicz
Doradca ds. Nieruchomości
tel. +48 509 440 700
i.mironowicz@arcy-miejsce.com
www.arcy-miejsce.com

Arcy-Miejsce

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arcy-Miejsce dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arcy-Miejsce z siedzibą przy Z. Krasińskiego 20 lok. 258, 01-581 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres apolonia.aleksandrowicz@gmail.com… czytaj więcej