Warszawa, Mokotów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
320 000 PLN
Powierzchnia
27,60 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
10

Jeśli Twoim marzeniem jest zamieszkanie w pełnej zieleni oraz dobrze skomunikowanej okolicy idealnie trafiłeś!

Przedstawiam 28 metrową kawalerkę zlokalizowaną na UROKLIWYM MOKOTOWIE. Mieszkanie znajduje się na 10 PIĘTRZE, co gwarantuje piękny WIDOK Z BALKONU! Jest wyjątkowo słoneczne, a to za sprawą okien rozciągających się wzdłuż pokoju ze wschodnią ekspozycją. Mieszkanie jest funkcjonalne- przestronny salon z wyjściem na balkon, przedpokój z wbudowaną szafą, łazienka z wanną oraz kuchnia.

Dodatkowym walorem mieszkania jest to, że jest wyjątkowo CICHE, dzięki temu, że znajduje się na ostatnim piętrze. Osiedle znajduje się przy ulicy Orzyckiej, która jest pełna zieleni.

ZNAKOMITA LOKALIZACJA!
- 100 metrów do przystanku autobusowego ORZYCKA,
- 300 metrów do Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego,
- 900 metrów do Galerii Mokotów.
W sąsiedztwie znajdują się place zabaw, przedszkole, Żabka, bank, siłownia, poczta, apteka, kompleks sportowy. Bardzo szybki dojazd do CENTRUM Warszawy. W pobliżu wiele BEZPŁATNYCH MIEJSC PARKINGOWYCH.

W bloku funkcjonują 2 WINDY, a klatka jest zadbana. Do mieszkania przynależy dodatkowo PIWNICA. Nieruchomość posiada księgę wieczystą.

Istnieje możliwość zamiany mieszkania na inną nieruchomość.

Dostępne od zaraz!

Serdecznie zapraszam,
Natalia Polakowska
tel. 880 263 985
n.polakowska@arcy-miejsce.com

Arcy-Miejsce

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arcy-Miejsce dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arcy-Miejsce z siedzibą przy Z. Krasińskiego 20 lok. 258, 01-581 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres apolonia.aleksandrowicz@gmail.com… czytaj więcej