Warszawa, Praga-Południe

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 650 000 PLN
Powierzchnia
170 m2
Liczba pokoi
5
Piętro
3

**We speak English - please do not hesitate to contact us!**

Jeśli pragniesz zamieszkać na Saskiej Kępie, to nie możesz przejść obok tego ogłoszenia obojętnie! Zrelaksuj się .... i przygotuj na coś wyjątkowego, bo mieszkanie które Ci za chwilę przedstawię znajduje się w miejscu, które zapiera dech w piersiach.

Przenieśmy się zatem na ulicę Francuską, gdzie niska modernistyczna zabudowa z lat 30. nadaje tej ulicy niebywałego uroku i kameralną skalę. Otoczone zielenią niskie zabudowy kamienic wyróżniają się na tle nowoczesnych rejonów Warszawy i sprawiają, że czas staje w miejscu.

To tutaj znajduje się dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy z 1932 roku, które mam Ci do zaoferowania. Na powierzchni aż 170 m2 znajduje się 5 pokoi, przestronny salon, kuchnia z jadalnią, 4 łazienki oraz taras z przepięknym widokiem.

Ogromną zaletą jest zachodnia ekspozycja części dziennej oraz wschodnia części nocnej, a do tego wszystkiego klimatyczne, wysokie sufity. I jeszcze wisienka na torcie, czyli taras z pięknym widokiem na zieloną część Warszawy, gdzie aż się prosi o kubek kawy, książkę i upragniony odpoczynek od pracy. Coś czuję, że już wyobrażasz sobie ten klimat….

W jednym z pokoi znajdziesz również kominek, który rozgrzeje zimowe wieczory i utuli do snu. A latem ... wystarczy, że zejdziesz na dół, gdzie możesz odpocząć w zielonym ogrodzie, do którego mają dostęp tylko mieszkańcy kamienicy.

O tym, że jest to znakomita lokalizacja chyba nie trzeba wspominać - bliskość centrum Warszawy a jednocześnie zielone tereny, w tym przepiękny Park Skaryszewski, wpisany do rejestru zabytków, sprawiają że marzenia o idealnym mieszkaniu stają się rzeczywistością.

W okolicy kamienicy znajduje się strefa bezpłatnego parkowania a dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce garażowe w parkingu podziemnym, około 150m od mieszkania, przy ulicy Wandy.

Mieszkanie to może pełnić również funkcje biurowe przy aktualnym rozkładzie oraz może sprawdzić się jako inwestycja - przy podziale na mniejsze mieszkania.

Mieszkanie na tej ulicy, to prawdziwa perełka i takie oferty nie zdarzają się często.

Zatem nie czekaj i porozmawiajmy!

Wiktoria Wiśniewska
tel. +48 501 051 332
w.wisniewska@arcy-miejsce.com
www.arcy-miejsce.com

Arcy-Miejsce

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arcy-Miejsce dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arcy-Miejsce z siedzibą przy Z. Krasińskiego 20 lok. 258, 01-581 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres apolonia.aleksandrowicz@gmail.com… czytaj więcej