MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
795 000 PLN
13 032,79 PLN/m2
WARSZAWAŻoliborz
Potocka
Opis
Poszukujesz spokojnej ostoi, miejsca które stanie się Twoim domem?

Chcesz mieszkać wśród cichej i zielonej okolicy, czuć się jak w parku?

A przy tym zależy Ci na dobrej komunikacji i okolicy z pełnym zapleczem infrastrukturalnym?


Jeśli tak... Usiądź wygodnie i chwyć za telefon bo mam coś właśnie dla ciebie!


W okolicy gdzie mieszkania sprzedawane są naprawdę rzadko, a kto raz tu zamieszka chce zostać już na zawsze... Z nieskrywaną przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę: zaprojektowane przez architekta i wykończone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dwoma łazienkami czeka być może właśnie na Ciebie!

Mieszkanie w ostatnich miesiącach było gruntownie remontowane. WSZYSTKO JEST NOWE - zadbano zarówno o to, czego nie widać (nowa elektryka, nowe podłączenia wodne i kanalizacyjne, gładzie, wyrównana podłoga) jak i o to, co jest widoczne na pierwszu rzut oka (nowe okna, drzwi, zabudowy stolarskie, meble, sprzęty AGD), dzięki czemu możesz zapomnieć o remontach na wiele lat. Użyte materiały są najwyższej jakości, objęte gwarancją, m. in. lakierowane zabudowy stolarskie wykonane na zamówienie, drzwi zewnętrze o świetnej dźwiękochłonności 32 dB marki EKRADO, okna producenta DRUTEX, płytki Paradyż połączone z płytkami hiszpańskiego producenta z górnej półki - BALDOCER. Otrzymujecie Państwo nie tylko designerskie wykończenie z efektem wow, ale także najlepszej jakości materiały na lata.
Wszystkie sprzęty kuchenne są nowe i posiadają gwarancję.

Mieszkanie położone jest w zacisznej części osiedla, z dala od zgiełku ulicznego. Jest dwustronne, a dzięki ekspozycji wchodniej z jednej i zachodniej z drugiej strony jest wspaniale doświetlone i słoneczne. Posiada komfortowy balkon, idealny na poranną kawę w promieniach wchodzącego słońca lub lampkę wina wieczorem...


PAKUJ WALIZKĘ... bo po wejściu nie będziesz chciał wychodzić :)


Dodatkowo....
mamy parking do wyłącznej dyspozycji mieszkańców!

Tylko dwa mieszkania na piętrze gwarantują Ci bezpieczeństwo i dużą dozę prywatności.


Zadzwoń i zobacz swoje wymarzone miejsce!

Serdecznie zapraszam na prezentację,
Apolonia Aleksandrowicz
tel. +48 889 000 362
a.aleksandrowicz@arcy-miejsce.com
www.arcy-miejsce.com
Szczegóły oferty