MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
699 000 PLN
13 980 PLN/m2
WARSZAWAŻoliborz
Opis
Poszukujesz czegoś wyjątkowego, zapierającego dech w piersiach a zarazem rzadkiego?

Jesteś zakochany w urokach starej Warszawy?

Doceniasz historię i detale warszawskich kamienic?


Jesteś we właściwym miejscu!


Z największą przyjemnością przedstawiam Państwu prawdziwą perełkę: mieszkanie jakich w Warszawie nie ma wiele - pełne klimatu 2 pokoje w przedwojennej, żoliborskiej kamienicy z 1931 r.

Na powierzchni 50m2 znajdują się dwa przestronne pokoje, wydzielona kuchnia, łazienka i przestronny korytarz. Należy wspomnieć też o bardzo dużych szafach i schowkach, które wkomponowane w architekturę mieszkania ukryją wszystkie domowe przedmioty. Do mieszkania przynależy także obszerna piwnica - z pewnością nie będziesz miał zmartwienia o chowanie rzadziej używanych rzeczy.

Mieszkanie jest pełne słońca - w słoneczne dni jasne promienie wlewają się przez okno salonu oraz kuchni. Duża sypialnia z licznymi szafami położona jest od strony cichego, zamkniętego patio. Mieszkanie jest dwustronne. Imponująca wysokość mieszkania (2,8m) potęguje wrażenie przestrzeni.

Kamienica jest bardzo zadbana - elewacja, klatki oraz piwnice przeszły gruntowny remont. Budynek znajduje się na zamkniętym patio, pełnym pielęgnowanej zieleni.

LOKALIZACJA
Kamienica położona jest 300 metrów od placu Wilsona - tętniącego życiem serca Żoliborza. Tutaj pójdziesz na spacer po malowniczej okolicy lub Parku Stefana Żeromskiego, wybierzesz się na obiad lub wino z przyjaciółmi, do kina, na zakupy... Ta lokalizacja gwarantuje Ci także łatwy dostęp do wyśmienitej komunikacji miejskiej: zaledwie 3 minuty od domu znajduje się stacja metra, a także przystanki autobusowe i tramwajowe.
Na wyciągnięcie ręki jest także teatr komedia położony w urokliwym parku Żołnierzy "Żywiciela". W pobliskiej kawiarni wypijesz najlepsza kawę w okolicy. Niedaleko znajduje się również Arkadia (5 minut).

Jeśli jesteś miłośnikiem historii Warszawy, Żoliborza, starych kamienic, miejsc "z duszą" i dobrą energią - to miejsce będzie dla Ciebie idealne!

Serdecznie zapraszam na prezentację,
Apolonia Aleksandrowicz
tel. +48 889 000 362
a.aleksandrowicz@arcy-miejsce.com
www.arcy-miejsce.com
Szczegóły oferty