zespół

Mateusz Zaręba

ARCY DORADCY

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” -Konfucjusz.

Upłynęło trochę czasu zanim odkryłem co tak naprawdę chciałbym w życiu robić. To właśnie praca na rynku nieruchomości jest dla mnie czymś czemu poświęcam teraz dużo czasu. Pierwsza taka myśl przyszła mi  do głowy kilka lat temu kiedy kupowałem własne M przez pośrednika i od tamtej pory gdzieś z tyłu głowy ta myśl się przewijała. Potrzebowałem nieco czasu żeby podjąć tę decyzję ale już czuję że było warto.

Zanim stałem się Doradcą ds. Nieruchomości realizowałem również z inwestorem pewien projekt związany z inwestowaniem w nieruchomości, który okazał się dość sporym sukcesem co jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu że jestem we właściwym miejscu. Mało tego.. obecnie jestem w Arcy-Miejscu, w agencji nieruchomości którą tworzą ludzie z pasją i zaangażowaniem. Każdy z nas ma inną osobowość ale wspólny cel- zajmować się profesjonalnie procesem sprzedaży/kupna nieruchomości dla swojego klienta. Cieszę się, że tu trafiłem i że wspólnie z zespołem możemy wnieść nową jakość usług pośrednictwa nieruchomości na warszawskim rynku zmieniając poniekąd jego oblicze.

Osobiście uważam że w nieruchomościach jest bardzo duża moc ponieważ dają one dużą szansę na ochronę przed inflacją. To świetna inwestycja która sprawi że dzięki niej na stare lata mając kilka nieruchomości w swoim „portfelu” możesz zapewnić sobie dochód pasywny dzięki któremu nie będzie trzeba będzie liczyć na emeryturę z ZUS-u.

Wspaniałe w tej branży jest to cały czas mam kontakt z nowymi ludźmi a każdy z nich jest ważny i niesie za sobą ciekawe doświadczenia. Jeśli klient, dzięki mojej pracy sprzeda swoje mieszkanie lub kupi swoją wymarzoną nieruchomość to satysfakcja z wykonywanej pracy jest jeszcze większa i jeszcze bardziej motywuje mnie do tego aby stale podnosić sobie poprzeczkę i i być jeszcze lepszym w tym co robię bo jest to robione przeze mnie z pasji do nieruchomości.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie sprzedaży, kupna nieruchomości lub jesteś inwestorem i chciałbyś zrealizować ze mną projekt inwestycyjny to jestem tu po to abyś z moją pomocą przeszedł przez cały ten proces od A do Z.

Mateusz Zaręba

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 888 828 283

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
m.zareba@arcy-miejsce.com

Translate »