gm. Błonie

PASS

Przytulne, urządzone z sercem mieszkanie gotowe na przyjęcie nowego właściciela. Z jednej strony położone w sielankowej, zielonej okolicy, z drugiej zaś – w logistycznym sercu kraju. Miejsce, w którym naprawdę możesz odpocząć. 

Czy to właśnie czegoś takiego szukasz? 

Cena (zł):

365 000

PASS 26

gm. Błonie,

pow. warszawski zachodni

46,02 m²

2 Pokoje

Piętro: 2/3

Rok budowy: 2016

Z nieskrywaną przyjemnością prezentuję 46-metrowe mieszkanie, na którego powierzchni rozmieszczony jest duży salon z częściowo połączoną kuchnią, sypialnia oraz łazienka. Przestronny pokój dzienny łączy w sobie kilka stref: wypoczynkową, jadalną oraz miejsce do pracy, w którym wygodnie wykonasz wszystkie swoje zadania.
Funkcjonalna, duża kuchnia zachęca do realizowania kulinarnych fantazji. Mieszkanie jest narożne z ekspozycją na dwie strony oraz posiada wiele okien, dzięki czemu jest bardzo jasne.

W czasie ciepłych miesięcy prawie 6-metrowy balkon będzie wspaniałym przedłużeniem salonu, na którym napijesz się lampki wina lub filiżanki porannej kawy na świeżym powietrzu.

W sypialni poza wygodnym łóżkiem znajduje się narożna szafa, która pomieści wszystkie używane na co dzień rzeczy.
Drugie tak obszerne miejsce do przechowywania to szafa w przedpokoju.

Łazienka z drewnopodobnym gresem jest wygodna i przytulna. Schowasz w niej wszystko, co będzie Ci potrzebne nie tracąc nic z przestrzeni tego miejsca dzięki stojącym szafkom.

Przyszły właściciel będzie miał do dyspozycji dwa naziemne miejsca postojowe (dodatkowo płatne), które przynależą do lokalu. Warto dodać, że cały teren osiedla jest ogrodzony zapewniając komfort mieszkańcom.

Mieszkanie znajduje się w zadbanej inwestycji z 2016 r. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pałac wzniesiony w 1830 r. oraz park przypałacowy w widłach rzek Utraty i Rokitnicy.

Niegdyś cały, ponad 300-hektarowy teren osady i okolic był własnością Państwa, a na jego obszarze znajdowała się stacja hodowli roślin. Po sprywatyzowaniu terenów wiele firm logistycznych i magazynów znalazło tu swoje miejsce dając pracę setkom osób z okolicy. Ich mnogość powoduje, że jest to największe centrum logistyczne w Polsce.

Pass to zaciszne miejsce, z którego jednak z łatwością dotrzesz do większego miasta. Zaledwie 5 minut – nieco ponad 4 km dzieli Cię od pobliskiego Błonia, do granic Warszawy – 26 km , a do Grodziska Mazowieckiego – tylko 15 km. Z Błonia możesz udać się także do Warszawy kolejką a do Grodziska – autobusem. W samym Passie równiez zapewniona jest pelna infrastruktura komunikacji miejskiej, dzięki czemu łatwo będzie Ci się tu poruszać także bez samochodu.

APOLONIA ALEKSANDROWICZ

Doradca ds. nieruchomości,

specjalista HS

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 889 000 362

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
a.aleksandrowicz@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »