WARSZAWA​

PRAGA POŁUDNIE

Pewna lokata kapitału czy pierwsze mieszkanie? 
Niezależnie czy planujesz tu zamieszkać, czy wynająć – to będzie dobry wybór!

Cena (zł):

420 000

Praga-Południe, Mińska

27,81 m²

1 Pokój

Piętro: 3/6

Rok budowy: 2021

Z nieskrywaną przyjemnością zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą dwóch, bardzo podobnych mieszkań w nowo powstałej inwestycji przy ul. Mińskiej 45. 

Każde z mieszkań ma funkcjonalny, wygodny układ, który naturalnie oddziela kuchnie (znajdującą się we wnęce) od części dziennej, pozostawiając także możliwość wydzielenia osobnej sypialni. 
Duży, ponad 10-metrowy balkon pozwoli cieszyć się dodatkowym miejscem przez wiele miesięcy w roku.

Mieszkania są w stanie deweloperskim, gotowe na przyjęcie Twoich wyjątkowych pomysłów. Znajdują się na 2. (powierzchnia: 27,81m2, balkon: 9,69 m2) oraz 3. (powierzchnia: 27,75m2, balkon: 10,27m2) piętrze. Cena każdego z mieszkań to 420.000 zł.

To, co także zachwyca w tej ofercie to lokalizacja inwestycji. Budynek znajduje się przy wspomnianej ul. Mińskiej, nazywanej przez niektórych „starówką Pragi-Południe”. Już niebawem w odległości 500 metrów od budynku będzie stacja III linii metra – Mińska.
Już teraz możesz dojechać tramwajem do Centrum w zaledwie 15 minut. Być może jesteś – lub będziesz – studentem najchętniej wybieranej niepublicznej uczelni w Polsce (SWPS) – ucieszy Cię zatem fakt, że znajdziesz się w niej w 4 minut pieszo po zamknięciu drzwi mieszkania (350m).

Ta lokalizacja to perełka na mapie Warszawy i niezwykły smaczek dla wszystkich miłośników architektonicznej historii Stolicy.

Dodatkowo:
– z plaży Poniatówki do domu wrócisz w 7 minut samochodem;
– park Skaryszewski i Kamionkowe Błonia Elekcyjne – razem to jedne z najładniejszych terenów zielonych Warszawy – oddalone są o 600m od Twoich drzwi. Nad jeziorem kamionkowskim z pewnością wypoczniesz i naładujesz naturalne akumulatory (albo pobiegasz);
– w 6 minut autobusem dojedziesz na dworzec wschodni;
– zjesz, pospacerujesz i wypijesz kawę w rozświetlonym Soho factory;
– kultowe neony? Od teraz możesz oglądać je codziennie w Muzeum Neonów, po sąsiedzku (200m)
– poza Soho znajdziesz tu wiele klimatycznych kawiarni (zaczynać dzień możesz u Żony Krawca – unikatowej kawiarni, znanej z pysznej kawy i niesamowitego klimatu – 300m) i miejsc, gdzie naprawdę dobrze zjesz (jak choćby nie-do-pobicia lunch w Nancy Lee – 600 m)
– okolica pachnie tu zawsze czekoladą za sprawą fabryki Wedla – istniejącej tu od 1927 r. 

Przyjdź, poczuj atmosferę tego miejsca i zamieszkaj… lub kup jako naprawdę dobrą inwestycję.

APOLONIA ALEKSANDROWICZ

Doradca ds. nieruchomości,

specjalista HS

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 889 000 362

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
a.aleksandrowicz@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »