WARSZAWA​

Praga-Południe

Piękne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy na Grochowie z lat 30. XX wieku. 

Modernistyczna, ponadczasowa kamienica przeszła w latach 2018 do 2021 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków. Dodano nowoczesną windę i garaż podziemny. W częściach wspólnych zachowane zostały oryginalne elementy wystroju. W budynku jest centralne ogrzewanie, nowa winda oraz garaż podziemny. 

Za całość projektu odpowiada firma Paradox Investment, która zrewitalizowała już 6 kamienic w Warszawie 

Cena (zł):

735 000

Praga-Południe, Grochów, Serocka

56,72 m²

3 Pokoje

Rok budowy: 2022

MIESZKANIE 

Mieszkanie znajduje się na II piętrze i ściany w tym mieszkaniu to stara cegła, którą na potrzeby wykończenia można odkryć i uwzględnić jako element wystroju wnętrza. 

Na niespełna 57 mkw znajdują się 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Rozkład mieszkania sprawia, że mamy piękną doświetlona kuchnię, w której znajdują się okna na całą wysokość ściany, salon również z dużymi oknami oraz 2 pozostałe pokoje, z których jeden jest przechodni i do kolejnego pokoju prowadzi przez większe niż standardowo drzwi – szerokość przejścia to ok. 2 m, co zapewnia zamontowanie  tam drzwi typowych dla kamienicy. Plan tego mieszkania zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych przy zachowaniu przestrzeni i podkreśleniu typowych dla kamienicy atutów. 

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe (dodatkowo płatne 30 000 zł) oraz komórka lokatorska (dodatkowo płatna 10 000 zł). 

LOKALIZACJA 

Kamienica zlokalizowana jest w dzielnicy Praga Południe, niedaleko ulicy Grochowskiej i Ronda Wiatraczna, w punkcie znakomicie skomunikowanym z resztą miasta. Lokalizacja ta zapewnia dogodny dojazd do Centrum. Ulokowania kamienicy w kameralnej uliczce niskiej zabudowy sprawia, że w mieszkaniu jest bardzo cicho.

W najbliższej okolicy znajdziemy liczne sklepy, restauracje, apteki, szkoły i przedszkola.

Kamienica w swej bezpośredniej bliskości ma zarówno przystanki tramwajowe, liczne parki, centrum handlowe Promenada, jak i pięknie zrewitalizowany Plac Szembeka.

Leżąca na prawym brzegu Wisły dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja przedwojennej zabudowy nadaje niepowtarzalny klimat. 

KOMUNIKACJA 

Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą trzech mostów: Siekierkowskiego, Łazienkowskiego i Poniatowskiego. Najważniejszą arterią dzielnicy jest ul.Grochowska, gdzie kursują autobusy i tramwaje. Nieopodal kamienicy jest również stacja szybkiej kolei miejskiej, a w planach jest budowa II linii metra. Najbliższy przystanek tramwajowy, stacja Plac Szembeka 03 znajduje się w odległości 400m od inwestycji. To lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać w miejscu skąd bardzo szybko jest dojechać do centrum stolicy. Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta – zaledwie ok.3,5km od starego miasta. 4km od Centrum, przystanek 1min pieszo. W odległości 1300m znajduje się Stacja metra Szwedzka.

Sklepy i usługi 

W okolicy znajdują się liczne sklepy i kawiarnie. Biedronka w odległości 300m, sklep spożywczy u Roberta w odległości 400 m, supermarket Lidl w odległości 600m, kawiarnia Koza Cafe w odległości 70m, bar Saigon w odległości 400m. Bankomat Euronet w odległości 300 m. W odległości 1900m znajduje się duże centrum handlowe Atrium Promenada z licznymi sklepami, restauracjami i galeriami sztuki.

Zapraszam na prezentację.

_______

Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zawarte w ofertach dane uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających. Arcy-Miejsce dokłada starań, aby informacje przedstawione w naszych ofertach był rzetelnie zweryfikowane i aktualne.
Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie za usługę pośrednictwa w formie prowizji.

Wiktoria Wiśniewska

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 501 051 332

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
w.wisniewska@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »