WARSZAWA​

Żoliborz

CZY CHCESZ MIESZKAĆ W PARKU I SŁYSZEĆ ŚPIEW PTAKÓW?
CZY CHCESZ POCZUĆ KLIMAT DAWNEGO ŻOLIBORZA?
CZY CHCESZ BYĆ Z DALA OD ZGIEŁKU MIASTA A JEDNOCZEŚNIE MIEĆ WSZĘDZIE BLISKO?
KONIECZNIE MUSIMY SIĘ SPOTKAĆ …

Cena (zł):

722 900

Żoliborz, Sady Żoliborskie, Stanisława Tołwińskiego

47 m²

3 Pokoje

Piętro: 3/4

Rok budowy: 1970

Z przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie (47m2) znajdujące się na III piętrze w IV-piętrowym budynku, gdzie z każdego okna widać tylko zieleń i słychać śpiew ptaków….

Osiedle 
W obrębie dzielnicy Żoliborz, w części Sady Żoliborskie, przy ulicy Stanisława Tołwińskiego (pierwszy powojenny prezydent stolicy) w odległości 4,7 km od centrum miasta w linii prostej znajduje się IV-piętrowy budynek, który powstał w 1970 roku.
Osiedle bloków Sady Żoliborskie zostało zbudowane w latach 1960-1973 według projektu Haliny Skibniewskiej, uważane za jedno z najładniejszych w Polsce Ludowej. Stanęły tu 24 bloki, które przyjeżdżały oglądać wycieczki i delegacje z całego kraju.
Projektując osiedle Sady Żoliborskie Halina Skibniewska postanowiła zachować jak największą liczbę licznie rosnących tam drzew owocowych w sadach, stąd nazwa. Zaplanowała bardzo kameralną zabudowę z dwoma rodzajami bloków mieszkalnych i systemem wnętrz do swobodnej aranżacji (było to możliwe dzięki konstrukcji szkieletowej pozbawionej ścian nośnych w lokalach). Żaden z bloków nie był zasłaniany przez sąsiednie; pogrupowano je w trzy „jednostki sąsiedzkie“ po 7-8 bloków, które otaczały zadrzewione dziedzińce. Rozbudowane dziedzińce przed każdym z budynków pełniły funkcję kameralnych placów zabaw.

Mieszkanie 
Mieszkanie jest dwustronne. Dwa pokoje, w tym jeden z balkonem są od strony wschodniej. Salon, kuchnia i łazienka od strony północnej. Salon można połączyć z niezależną dziś kuchnią i tym samym stworzyć jeszcze większą przestrzeń z częścią jadalną. Łazienka z wanną ma dodatkowy atut w postaci okna.

Do mieszkania przynależy piwnica. Pięknie odnowiona klatka schodowa.

Mieszkanie wymaga remontu, dzięki czemu zrealizujesz w nim Twoje prywatne marzenia wnętrzarskie. Czeka na nowych Właścicieli, którzy docenią tę lokalizację i klimat panujący w tej dzielnicy. 

Zadzwoń po więcej szczegółów. Z przyjemnością zaprezentuję to wyjątkowe mieszkanie!

APOLONIA ALEKSANDROWICZ

Doradca ds. nieruchomości,

specjalista HS

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 889 000 362

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
a.aleksandrowicz@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »