WARSZAWA​

Żoliborz

Poszukujesz swojego pierwszego mieszkania?
A może pewnej inwestycji do dalszego wynajmu?
Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę – idealnie ciche, klimatyczne mieszkanie z widokiem na zieleń na Starym Żoliborzu.

Cena (zł):

625 000

Żoliborz, ks. Teofila Boguckiego

44,50 m²

2 Pokoje

Piętro: 4/4

Dostępne od 2022-05-26

Mieszkanie:
W otoczeniu starych kasztanowców w zadbanym budynku z lat 60 przy ul. Księdza Teofila Boguckiego mieści się dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,5 m². W tym dwupokojowym mieszkaniu do dyspozycji mamy duży i dobrze doświetlony salon z wyjściem na balkon a także wydzielonym miejscem do pracy, ustawną sypialnię z dużą szafą oraz widokiem na ciche zamknięte patio, oddzielną kuchnię z oknem oraz łazienkę z prysznicem. Po wejściu do mieszkania po lewej stronie znajdziesz pojemną, bardzo praktyczną zabudowaną szafę oraz miejsce na kurtki i buty.
Lokal znajduje się na 4 i zarazem ostatnim piętrze gdzie z salonu możemy cieszyć się widokiem na korony drzew i centrum Warszawy w tle, zaś z sypialni oraz kuchni na soczystą zieleń zamkniętego patio.
Mieszkanie przeszło w ciągu ostatnich lat remont – wykonana została między innymi kuchnia na wymiar oraz pojemne szafy w korytarzu i sypialni. Wymienione zostały drzwi wejściowe oraz te w mieszkaniu. W korytarzu oraz kuchni położono nowe płytki, salonie i sypialni zachowany został oryginalny drewniany parkiet – który po odświeżeniu będzie idealnie wpisywał się w klimat mieszkania i cieszył nowego właściciela przez kolejne lata.
Łazienka to ostatni punkt mieszkania który wymaga odświeżenia.
Obecnie trwają prace przed budynkiem – Spółdzielnia na nowo aranżuje tereny zielone, asfaltowe chodniki zastępuje kostką brukową, instaluje ławki oraz stojaki na rowery, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się pięknie zaaranżowanymi, nowymi częściami zielonymi na powierzchniach wspólnych.

 


Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się w zielonej i klimatycznej części Starego Żoliborza, dzięki czemu zyskujesz nie tylko rozbudowaną infrastrukturę w bliskim sąsiedztwie: sklepy spożywcze i punktu usługowe (Biedronka, Rossmann),
wiele dobrych restauracji i kultowych kawiarni (Sam Żoliborz, Lodziarnia Baśniowa, Restauracja Pasadena, Kawiarnia Fawory),
ale także: Warszawską Szkołę Filmową, Szkołę podstawową, Liceum oraz Zespół Szkół Elektronicznych.
Na sąsiadującej ulicy Felińskiego zlokalizowany jest ośrodek zdrowia, a tuż obok kultowe Kino Elektronik


Kolejnym atutem prezentowanego mieszkania jest komunikacja z innymi częściami miasta:
Na placu Grunwaldzkim oddalonym o kilka minut spacerem mamy do dyspozycji 10 linii tramwajowych (1, 4, 6, 17, 27, 41, 22, 28, 33, 35) dzięki którym szybko dostaniesz się do Dworca PKP czy galerii Arkadia.

Kierując się w drugą stronę w już w 10 minut znajdziesz się na stacji pierwszej linii Metra Dworzec Gdański.

Na przyjemny spacer w otoczeniu zieleni możesz wybrać się wzdłuż alei Wojska Polskiego, którymi dotrzesz do Parku przy Cytadeli Warszawskiej, a dalej także do Plaży Żoliborz i bulwarów przy Wiśle.
Jeśli chcesz korzystać z uroków miasta i jednocześnie mieszkań w spokojnej zielonej okolicy to idealna oferta dla Ciebie.

Zadzwoń i umówi się na prezentację.

Marcin Roman
Doradca ds. nieruchomości Arcy-Miejsce
Tel: +48 511 640 020

Marcin Roman

Doradca ds. okazji inwestycyjnych

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 511 640 020

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
m.roman@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »