WARSZAWA​

Wola

Poszukujesz mieszkania, do którego będzie miło wracać codziennie po pracy, uczelni ?
Istotne jest dla Ciebie położenie, abyś nie spędzał pół dnia na dojazdach ? 
Mam coś dla Ciebie ! 
Zapraszam Cię do zapoznania się z mieszkaniem w doskonałej lokalizacji – blisko centrum oraz dwóch stacji metra, które jednocześnie jest ciche i atrakcyjnie wykończone. 

Cena (zł):

539 000

Wola, Górczewska

37,30 m²

2 Pokoje

Piętro: 3/3

Rok budowy: 1956

MIESZKANIE 

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, z których jeden pełni funkcję salonu z wygospodarowaną częścią wypoczynkową oraz aneksem kuchennym. Znajdziemy w nim również miejsce do wspólnego celebrowania posiłków oraz wysokie aż do sufitu szafy, które nie tylko są pojemne, ale spełniają również funkcję dekoracyjną – powiększając wizualnie przestrzeń, dzięki zamontowanym na całej długości lustrom. Co więcej znajduje się tu również wyjście na duży balkon, z którego mamy widok na zieleń (obecnie trwa odnowienie elewacji i nie widać tego na zdjęciach, warto przekonać się na żywo). 

Oddzielna sypialnia to prywatna część, w której zregenerujemy siły po całym tygodniu. Naprzeciwko znajduje się klimatyczna łazienka z obudowaną zielonymi płytkami wanną z funkcją prysznica, toaletka z dodatkowymi powierzchniami do przechowywania kosmetyków oraz miejsce na pralkę. 

LOKALIZACJA 

Kto zna to miejsce, ten zapewne wie że jest to bardzo dobra lokalizacja. Budynek znajduje się w bliskiej odległości od dwóch stacji metra, przystanków autobusowych i tramwajowych. W pobliżu mamy liczne sklepy, przedszkole, żłobek, restauracje czy cukiernię i aptekę.  Do centrum dostaniemy się bezpośrednim tramwajem lub autobusem w 20 minut. 


Jeśli to mieszkanie spełnia Twoje wymagania, przyjdź i obejrzyj je na żywo !

Wiktoria Wiśniewska

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 501 051 332

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
w.wisniewska@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »