WARSZAWA​

Praga-Południe

Jeśli pragniesz zamieszkać na Saskiej Kępie, to nie możesz przejść obok tego ogłoszenia obojętnie! Zrelaksuj się …. i przygotuj na coś wyjątkowego, bo mieszkanie które Ci za chwilę przedstawię znajduje się w miejscu, które zapiera dech w piersiach.

Cena (zł):

2 750 000

Praga-Południe, Saska Kępa, Francuska

170 m²

6 Pokoi

Piętro: 3/4

Rok budowy: 1932

Przenieśmy się zatem na ulicę Francuską, gdzie niska modernistyczna zabudowa z lat 30. nadaje tej ulicy niebywałego uroku i kameralną skalę. Otoczone zielenią niskie zabudowy kamienic wyróżniają się na tle nowoczesnych rejonów Warszawy i sprawiają, że czas staje w miejscu.

To tutaj znajduje się dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy z 1932 roku, które mam Ci do zaoferowania. Na powierzchni aż 170 m2 znajduje się 5 pokoi, przestronny salon, kuchnia z jadalnią, 4 łazienki oraz taras z przepięknym widokiem.

Ogromną zaletą jest zachodnia ekspozycja części dziennej oraz wschodnia części nocnej, a do tego wszystkiego klimatyczne, wysokie sufity. I jeszcze wisienka na torcie, czyli taras z pięknym widokiem na zieloną część Warszawy, gdzie aż się prosi o kubek kawy, książkę i upragniony odpoczynek od pracy. Coś czuję, że już wyobrażasz sobie ten klimat….

W jednym z pokoi znajdziesz również kominek, który rozgrzeje zimowe wieczory i utuli do snu. A latem … wystarczy, że zejdziesz na dół, gdzie możesz odpocząć w zielonym ogrodzie, do którego mają dostęp tylko mieszkańcy kamienicy.

O tym, że jest to znakomita lokalizacja chyba nie trzeba wspominać – bliskość centrum Warszawy a jednocześnie zielone tereny, w tym przepiękny Park Skaryszewski, wpisany do rejestru zabytków, sprawiają że marzenia o idealnym mieszkaniu stają się rzeczywistością.

W okolicy kamienicy znajduje się strefa bezpłatnego parkowania a dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce garażowe w parkingu podziemnym, około 150m od mieszkania, przy ulicy Wandy.

Mieszkanie to może pełnić również funkcje biurowe przy aktualnym rozkładzie oraz może sprawdzić się jako inwestycja – przy podziale na mniejsze mieszkania.

Mieszkanie na tej ulicy, to prawdziwa perełka i takie oferty nie zdarzają się często.

Zatem nie czekaj i porozmawiajmy!

Wiktoria Wiśniewska

Doradca ds. nieruchomości,

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 501 051 332

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
w.wisniewska@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »