WARSZAWA​

Białołęka

Osiedle Dębowa Residence to 20 unikalnych apartamentów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 113 m2 do 131 m2. Miejsce o wyjątkowym designie i wysokim standardzie wykończenia w otoczeniu przyrody i zieleni, a jednocześnie zlokalizowane w mieście.

Cena (zł):

999 990

Białołęka, Modlińska

126,91 m²

4 Pokoje

Rok budowy: 2023

To tutaj w kameralnej atmosferze, przyszli właściciele będą mogli cieszyć się swoją własną prywatną przestrzenią. Do każdego apartamentu przynależy ogródek do samodzielnej aranżacji – miejsce idealne do wypoczynku.

Do każdego domu przynależy ogrzewany garaż w bryle budynku oraz naziemne miejsce parkingowe. Na posesji z pewnością nie zabraknie przestrzeni, aby goście mieli możliwość zaparkowania swojego auta.
Dębowa Residence to nie tylko przemyślana architektura w nowoczesnym stylu, ale również miejsce w którym każdy ma możliwość zadbania o energooszczędność miejsca w którym mieszka.

CO NAS WYRÓŻNIA?

NOWOCZESNOŚĆ I JAKOŚĆ – Nasz projekt oprócz nowoczesnego designu oraz solidnego wykonania, charakteryzuje się możliwością montażu paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz ładowarek do pojazdów elektrycznych. Preinstalacje zostaną wykonane dla każdego domu.

BEZPIECZEŃSTWO – Osiedle ogrodzone, wyposażone w video – domofony z możliwością uruchomienia monitoringu i ochrony.

FUNKCJNALNOŚĆ – Dla wygody mieszkańców podzieliliśmy każdy apartament na część dzienną na parterze oraz strefę prywatną na piętrze. Pomieszczenia są niezwykle przestrzenne, a ich imponująca wysokość potęguje ten efekt.

ZIELEŃ – Budując staramy się zachować zastaną roślinność w tym długowieczne dęby.

MEDIA – Nasza inwestycja jest przyłączona do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu nasi klienci jako nieliczni w okolicy nie muszą martwić się o oczyszczenie zbiorników szamba.

PEWNA INWESTYCJA – Budując nie posiłkujemy się zewnętrznym finansowaniem – u Nas masz pewność, że inwestycja zostanie ukończona na czas i bez obciążeń!


LOKALIZACJA

Doskonała lokalizacja przy ul. Modlińskiej jest ostatnią z nielicznych spokojnych miejsc, otoczonych niską zabudową, a jednocześnie dobrze skomunikowanych.

Kameralność i położenie osiedla pozwala na spokojne życie jednocześnie poza miastem i w mieście. W bliskim sąsiedztwie odnajdziemy typowo miejskie udogodnienia. W 1 minutę dojdziemy do pobliskiego marketu, aby wygodnie zrobić zakupy. W 10 minut znajdziemy się w kompleksie handlowo – usługowym Galeria Północna. W 5 minut odwieziemy pociechy do szkoły oraz przedszkola. A jeżeli zaplanujesz kolację poza domem już w kilka minut odpoczniesz w pobliskich restauracjach. Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 2 minuty spacerem od Twojego nowego domu. Dla zmotoryzowanych dojazd do Centrum Warszawy zajmie 30 minut.

Jeżeli uwielbiasz naturę oraz wycieczki rowerowe, odkryjesz tutaj trasy rowerowe z przepięknymi sielskimi widokami lasów Dąbrówki Szlacheckiej.

W inwestycji dostępne są Segmenty o powierzchni od od 113 m2 do 131 m2 z ogródkami od 49 m2 do 150 m2.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ U DORADCY! 


CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ?

Skontaktuj się ze mną:
– Spotkamy się w biurze sprzedaży,
– Przekażę szczegółowy standard wykończenia,
– Przedstawię najkorzystniejszą możliwość finansowania zakupu,
– Odpowiem na wszystkie pytania.

Klaudia

Matyjasik

Ekspert ds. Finansów

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 539 813 799

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
k.matyjasik@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »