Mazowieckie

Piastów

Słoneczna i bardzo jasna (3 duże okna!) kawalerka po generalnym remoncie szuka nabywcy.
Idealna jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem – wysoka stopa zwrotu + wzrost wartości nieruchomości w czasie przy niewielkim wkładzie czyni tą nieruchomość wyjątkową propozycją. 

Cena (zł):

335 000

Piastów, ul. Złotej Jesieni 7/6

23,69 m²

1 Pokój

Piętro 2/3

Rok budowy: 1990

Inwestycja
Budynek, w którym znajduje się mieszkanie przeszedł generalny remont (który obejmował części wspólne, instalacje wod-kan, elewację, ogród, klatkę schodową, bramę wjazdową na posesję). Klatki schodowe wykończone w wysokim standardzie, ogród w trakcie odświeżania przez architekta zieleni. Wieloletnie nasadzenia pozostaną zachowane, a z ogrodu korzystać będą mogli wszyscy mieszkańcy.

Mieszkanie
Mieszkanie posiada wszystko, co potrzebne jest do wygodniego życia – w pełni wyposażoną, wykonaną na wymiar kuchnię (płyta elektryczna, zmywarka, lodówka w zabudowie) wraz z wydzielonym miejscem do spożywania posiłków lub do pracy, część dzienną która wieczorami zamienia się w strefę sypialnianą oraz łazienkę z dużym prysznicem i miejscem na pralkę.
Dzięki trzem wielkim oknom z ekspozycją na południe (z części dziennej) i wschód (nad stołem i w kuchni) mieszkanie jest perfekcyjnie doświetlone, a promienie słońca wpadają tu cały dzień.

Mieszkanie jest osobnym lokalem mieszkalnym, księga wieczysta dla mieszkania zakładana jest przy zakupie.

Dodatkowe udogodnienia
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (ok. 4,5m2). Jest możliwość zakupu miejsca postojowego bezpośrednio od dewelopera (naziemne miejsce postojowe na terenie posesji). Parkować można także przed budynkiem na ulicy – miejsca są zawsze dostępne.
Wszystkie mieszkania są po lub w trakcie wykańczania – to gwarancja spokojnego sąsiedztwa i wysokiej dbałości o części wspólne.

Lokalizacja
Nieruchomość znajduje się w bardzo cichej, spokojnej okolicy. Jednocześnie tylko 12 min pieszo dzieli nas od stacji PKP Piastów – szybki dojazd do centrum Warszawy, Pruszkowa oraz Grodziska Mazowieckiego. W zasięgu kliku minut znajduje się przystanek autobusowy (3 min.) Dla zmotoryzowanych istotne znaczenie będzie miał szybki dojazd do Alei Jerozolimskich – jednej z głównych tras wjazdowych do Warszawy od zachodniej strony (20 minut do ściesłego centrum).
W najbliższej okolicy są także: sklep spożywczy, przedszkole, stacja benzynowa, piekarnia, apteka, poczta, liczne zakłady pracy.

Marcin Roman

Doradca ds. okazji inwestycyjnych

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 511 640 020

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
m.roman@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »