Mazowieckie

Piastów

Funkcjonalna, słoneczna i bardzo jasna kawalerka po generalnym remoncie (wymiana instalacji, gładzie, łazienka, kuchnia) szuka nabywcy

Cena (zł):

320 000

Piastów, ul. Złotej Jesieni 7/2

25,17 m²

1 Pokój

Piętro: parter/3

Rok budowy: 1990

Inwestycja
Budynek, w którym znajduje się mieszkanie także przeszedł generalny remont (który obejmował części wspólne, instalacje wod-kan, elewację, ogród, klatkę schodową, bramę wjazdową na posesję). Klatki schodowe wykończone w wysokim standardzie, ogród w trakcie odświeżania przez architekta zieleni. Wieloletnie nasadzenia pozostaną zachowane, a z ogrodu korzystać będą mogli wszyscy mieszkańcy. 

Mieszkanie
Miezkanie posiada wszystko, co potrzebne jest do wygodniego życia – w pełni wyposażoną, wykonaną na wymiar kuchnię (płyta elektryczna, zmywarka, lodówka w zabudowie) wraz z wydzielonym miejscem do spożywania posiłków lub do pracy, część dzienną która wieczorami zamienia się w strefę sypialnianą oraz łazienkę z dużym prysznicem i miejscem na pralkę. 
Dzięki dwóm dużym oknom z ekspozycją na południe (z części dziennej) i wschód (nad stołem) mieszkanie jest perfekcyjnie doświetlone, a promienie słońca wpadają tu cały dzień.

Mieszkanie jest osobnym lokalem mieszkalnym, księga wieczysta dla mieszkania zakładana jest przy zakupie.

Dodatkowe udogodnienia 
Do mieszkania przynależy komórka lokatorskaJest możliwość zakupu miejsca postojowego bezpośrednio od dewelopera (naziemne miejsce postojowe na terenie posesji). Parkować można także przed budynkiem na ulicy – miejsca są zawsze dostępne. 
Wszystkie mieszkania są po lub w trakcie wykańczania – to gwarancja spokojnego sąsiedztwa i wysokiej dbałości o części wspólne.

Lokalizacja
Nieruchomość zanjduje się w bardzo cichej, spokojnej okolicy.
 Jednocześnie tylko 12 min pieszo dzieli nas od stacji PKP Piastów – szybki dojazd do centrum Warszawy, Pruszkowa oraz Grodziska Mazowieckiego.W zasięgu kliku minut znajduje się przystanek autobusowy (3 min.) Dla zmotoryzowanych istotne znaczenie będzie miał szybki dojazd do Alei Jerozolimskich – jednej z głównych tras wjazdowych do Warszawy od zachodniej strony (20 minut do ściesłego centrum).
W najbliższej okolicy są także: sklep spożywczy, przedszkole, stacja benzynowa, piekarnia, apteka, poczta, liczne zakłady pracy.

Marcin Roman

Doradca ds. okazji inwestycyjnych

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 511 640 020

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
m.roman@arcy-miejsce.com

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »