WARSZAWA​

Bielany

Jesteś miłośnikiem klimatu dawnej Warszawy?
Chciałbyś mieszkać w miejscu z duszą? 

Jeżeli tak – to mieszkanie przypadnie Ci do gustu 🙂

Cena (zł):

1 390 000

Bielany, Schroegera 8/4

66,13 m²

3 Pokoje

Piętro: 2/2

Rok budowy: 1938

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie to kamienica z 1938 r., której najwyższa kondygnacja została dobudowana po wojnie. Od tamtej pory jest w rękach jednej rodziny. Przed i za budynkiem jest wydzielony ogród – z tylniej części faktycznie korzystają wyłącznie właściciele, nabywca będzie miał więc duży, piękny (zaaranżowany z ogromną dbałością i sercem przez właścicielkę) ogród tylko dla siebie

Mieszkanie to urokliwe 3 pokoje w starym stylu – każdy pokój ma możliwość podłączenia kozy (z tej w salonie właściciele regularnie korzystają, zapewniając sobie ciepły, domowy klimat w chłodne wieczory), w każdym pokoju na podłodze jest deska. Ścianę w salonie przyozdabia oryginalna cegła pomalowana na biało. 

Do mieszkania przynależy obszerny garaż o powierzchni użytkowej 16,03m2, w którym można zrobić łazienkę z toaletą (są przyłącza wodno-kanalizacyjne). Łączna powierzchnia, którą nabędzie nowy właściciel to 86,26m2.
Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska o powierzchni 4,10 m2. Obecnie właściciele korzystają z wodomiaru o powierzchni ok. 15m2, który stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania. 

Kamienica jest bezczynszowa, przyszły właściciel nie będzie więc ponosił żadnych dodatkowych kosztów poza rzeczywistym zużyciem, kształtujacym się poziomie ??/

Sąsiedztwo jest bardzo spokojne, wszyscy znają się i żyją w przyjaźni od lat. 

Znakomita lokalizacja, serce Starych Bielan jednocześnie perfekcyjnie skomunikowane – dość wspomnieć, że 500 metrów od budynku jest stacja metra Stare Bielany.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

APOLONIA ALEKSANDROWICZ

Doradca ds. nieruchomości,

specjalista HS

Chętnie odpowiem na Twoje pytania lub udzielimy wskazówek telefonicznie.
+48 889 000 362

Jeśli masz pytania po prostu napisz do nas e-mail.
a.aleksandrowicz@arcy-miejsce.com

VIDEO

GALERIA

Zdjęcia Oferty

GALERIA

Translate »