Ugniewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
180 000 PLN

Na sprzedaż działka 1361m2 położona w urokliwej wsi - Ugniewo, w jej najpiękniejszym punkcie. Do działki doprowadzona jest woda gminna oraz prąd. Na terenie działki szambo. Działka budowlana.
Dojazd do działki drogą asfaltową, następnie krótki kawałek dojazdowy drogą nieutwardzoną.

MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DALSZYCH DZIAŁEK i tym samym powiększenia nieruchomości!!!


Wraz z działką sprzedawany jest przepiękny domek w stylu angielskim (holenderskim), w pełni urządzony i gotowy do przyjęcia gości. Domek jest mobilny.

Dom ma powierzchnię ok. 48 m2 na co składa się salon ze stylowym kominkiem elektrycznym, jadalnia ze stołem czteroosobowym, aneks kuchenny z oddzielnym oknem (!), korytarz, łazienka z wejściem z korytarza, oraz 2 sypialnie - jedna z nich ma PRYWATNĄ ŁAZIENKĘ! Świetnie doświetlony i SŁONECZNY, dzięki dużej ilości okien. Ogrzewanie gazowe (NOWY piecyk JESZCZE NA GWARANCJI 3 lata).

ROBI NIEZIEMSKIE WRAŻENIE!!!

ZADBANY I DOPIESZCZONY PRZEZ WŁAŚCICIELI!!!

IDEALNY NA WEEKENDY!!!


Dom bardzo zadbany, wykańczany przez właścicieli z niezwykłą dbałością (robiony dla siebie), tak samo jak działka, na której znajdują się piękne brzozy oraz zadbany ogród. Na terenie działki znajduje się również drewniana szopa, dzięki której mamy wiele miejsca do przechowywania lub majsterkowania :)


Serdecznie polecam OFERTA GODNA UWAGI!!

Zapraszam do kontaktu,
Apolonia Aleksandrowicz
tel. 889 000 362
a.aleksandrowicz@arcy-miejsce.com

  • Możliwość podziału: Tak
  • Dostępne w okolicy: Żłobek, Zabudowa niska, Plac zabaw, Szpital, Park, Przychodnia lekarska, Przedszkole, Apteka, Sklep, Szkoła, Bazarek, Las, Rzeka, Gimnazjum, Kościół
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Arcy-Miejsce dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Arcy-Miejsce z siedzibą przy Z. Krasińskiego 20 lok. 258, 01-581 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres apolonia.aleksandrowicz@gmail.com… czytaj więcej